Opinie

Zapraszam do podzielenia się
swoimi refleksjami po zabiegu.

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
IlonaAnettaEwaAurinkoAnia Recent comment authors
najnowsza najstarsza
Ilona
Ilona

W gabinecie Pani Kasi zrobiłam serię 4 zabiegów ostrzykiwania kwasem hialuronowym. Efekt jest rewelacyjny!!! Wyglądam młodziej, czuję się świetnie, zmarszczki wyprasowane … Dodatkowo Pani Kasia jest ciepłą, ujmująco miłą osobą. Bardzo serdecznie polecam ten gabinet!

Anetta
Anetta

profesjonalne podejście do problemu, super efekt po zabiegu dyniowym, bardzo czysto w gabinecie, szczerze polecam usługi P. Kasi

Ewa
Ewa

Jestem bardzo zadowolona z decyzji, którą podjęłam kilka miesięcy temu przychodząc pierwszy raz do Pani Kasi. Przede wszystkim widać, że praca którą wykonuje jest jednocześnie jej pasją. Przed każdym zabiegiem ocenia stan cery i dobiera odpowiedni zabieg. Jestem również szczególnie wdzięczna za pomoc w wyborze właściwych kremów. Mam bardzo wrażliwą cerę ale w tym roku widzę, że dzięki właściwym kosmetykom intensywne słońce nie ma szans:-)
Bardzo gorąco polecam

Aurinko
Aurinko

Zabiegi u Pani Kasi to przede wszystkim ultra profesjonalne podejście do klienta – P.Kasia nie wykona pierwszego lepszego zabiegu ale precyzyjnie dobierze właściwy dla cery i potrzeb skóry zabieg dbając o samopoczucie klientki na każdym etapie 🙂
No i te genialnie relaksujące ptaszki w gabinecie…
Dziękuję bardzo i niedługo znów się pojawię 🙂

Ania
Ania

polecam zabieg dyniowy, chyba jeszcze nigdy nie miałam tak pięknej cery. skóra zrobiła się mniej wrażliwa i nie świecę sie jak znak odblaskowy. dziękuję Pani Kasiu!