Mezoterapia Bezigłowa


Mezoterapia Bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa jest to nowoczesny nieinwazyjny sposób dostarczania do głębokich warstw skóry substancji aktywnych, celem poprawy jej kondycji, odmłodzenia, redukcji zmarszczek, wiotkości i przebarwień. Stanowi alternatywę dla klasycznej mezoterapii igłowej. Wykorzystuje zjawisko elektroporacji i elektroforezy. Elektroporacja polega na oddziaływaniu krótkich impulsów napięcia elektrycznego na komórki i tkanki, powodując zmiany prowadzące do zwiększenia przepuszczalności skóry. Dociera ona do wnętrza skóry, co powoduje, że terapia jest bardzo efektywna. Elektroforeza to zjawisko fizyczne, w którym podczas transportu prądu stałego dochodzi do przenoszenia substancji jonowych przez skórę. Oba te zjawiska zachodzą jednocześnie, dzięki temu pozwala to na znaczące zwiększenie ilości i głębokości penetracji aplikowanych substancji aktywnych.
Aquaforeza, czyli proces przenikania impulsów, składa się z trzech faz. W pierwszej – fazie aktywnego transportu – impulsy elektryczne poszerzają ujścia mieszków włosowych, gruczołów potowych i łojowych, dzięki czemu odbywa się transport substancji leczniczych. W fazie drugiej – tonizacji mięśni – dochodzi do pobudzenia włókien mięśniowych i stymulacji produkcji kolagenu. Następnie zachodzi faza trzecia – stymulacji drenażem limfatycznym – co oznacza uaktywnienie układu limfatycznego, a tym samym ułatwienie wydalanie produktów przemiany materii i pobudzenie naturalnych zdolności skóry do samoregeneracji.
Podstawowym celem mezoterapii bezigłowej jest odmładzanie, normalizowanie, rewitalizowanie, nawilżanie, tonizowanie, rozjaśnianie plam, spłycanie zmarszczek, lifting. Chcąc osiągnąć oczekiwany efekt stosuję odpowiednie preparaty Organic Series z substancjami aktywnymi, dostosowane do potrzeb skóry.

Wskazania:

  • zmarszczki
  • nadprodukcja sebum
  • skóra sucha i odwodniona
  • zwiotczenie i utrata jędrności
  • „skóra palacza”

Rezultaty:

  • wyraźnie widoczne działanie liftingujące

  • redukcja zmarszczek i bruzd

  • ujędrnienie, nawilżenie, regeneracja skóry

  • poprawa kolorytu i struktury skóryRezerwuj zabieg dzwoniąc do nas na numer:


737 485 108


Cena: 90 – 110 złCzujesz, że potrzebujesz pielęgnacji twarzy?

Zadzwoń, a na pewno znajdę dla Ciebie dogodny termin na zabieg.

Ustalimy czego oczekujesz i wspólnie wybierzemy odpowiedni zabieg.

Podaruj swojej twarzy odrobinę luksusu 🙂

Umów wizytę